top of page
IMG_0883.PNG

Kostüm Kiralamak ya da Satın Almak. İşte Bütün Mesele Bu!

Hiç kendinizi bir kostüme aşık buldunuz ve fakat fiyatını kontrol ettiğinizde daha az harika hissettiniz mi? Anladık! Banka hesabını bozdurmadan harika görünmek istiyorsunuz. Ancak cüzdanınızı mutlu etmek için zevklerinizi feda etmenize gerek yok. Garderobe’den kostüm kirala! 

Partiden, açılış etkinliklerine, cadılar bayramından, Venedik Karnavalı’na, aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon için kiralık kostüm modelleri Garderobe’de.

Yalnız uyarmalıyım, şayet bizi ziyaret etmeyi düşünürseniz, ki elbette bekleriz, 10.000’i aşkın kostüm içinde kendinizi kaybederseniz mesuliyet kabul etmiyoruz. Hatta kaybolursanız sizi aramıyoruz bile  Şaka şaka. Bunca kostüm içinde, birlikte çay ya da kahvelerimizi yudumlarken size yakışan kostüme karar vermenize de yardımcı oluyoruz.

Kostümlerimiz yalnızca yetişkinler içindir. Her tarz ve bedendeki kadın ve erkekler için kostüm modelleri mevcut. Komik kostümler, seksi kostümler, 60’lı 70’li 80’li yıllar ve hatta daha eski dönem kostümleri… Partnerinizle ya da arkadaşlarınızla herhangi bir kostümlü partinin gözdesi olabilir, çarpıcı görünebilirsiniz.

Velhasıl kelam kostümler burada, peki ya siz 

bottom of page